نرم افزار حسابداری

اخذ نمایندگی محصولات فارسیکام

شرکت نرم افزاری فارسیکام بدنبال جذب نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش برای بسته های نرم افزاری حسابداری خود در ایران می باشد.

این نرم افزارها در اکثر نقاط  و صنوف ایران نصب شده و در حال کار می باشد و با توجه به سابقه درخشان این شرکت نرم افزاری ،اخذ این نمایندگی یک فرصتی استثنائی برای پیشرفتهای مالی و کسب درآمد توسط نمایندگان فروش فارسیکام می باشد.

با توجه به اینکه شرکت در نظر دارد بیشترین سهم حاصل از فروش نرم افزار حسابداری در بازار ایران را داشته باشد ، برای نمایندگان خود تخفیفات قابل توجه و امکانات و تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته است .این تخفیفات با افزایش فروش افزایش می بابد.

چگونه می توان نماینده فروش بسته های حسابداری فارسیکام شد؟

ابتدا باید فرم مربوطه را پر کنید.بعد از اینکه اطلاعات اولیه شما بررسی شد ،یک فرم درخواست نمایندگی برای شما به آدرس ایمیلتان ارسال می شود.واحد فنی و تست ما با شما تماس خواهند گرفت و یک قرار برای مصاحبه و اطلاع از میزان مهارت شما تنظیم خواهند کرد.ما در حال حاضر نمایندگی فروش می پذیریم ،ولی با توجه به اینکه باید بالاترین استانداردهای کیفی را رعایت کنیم در هر سال پذیرش حداکثر 10 نمایندگی فروش را داریم تا بتوانیم از لحاظ کیفی و رضایت مشتریان توسط نمایندگان فروشمان مطمئن باشیم.بعد از تایید شما توسط شرکت ،نمایندگی فروش برای دو ماه بصورت موقتی به شما اعطا خواهد شد.

پیشنها ما این است که قبل از هر اقدامی ابتدا سایت را به دقت ملاحظه کنید و با محصولات و خدمات ما آشنایی کامل پیدا کنید.در صورت نیاز مشاوران بازرگانی ما همیشه آمادگی پاسخ به سوالات شما هستند.برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.